МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Шановні колеги!

«Хто стоїть на місці, той відстає…» А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися, досягнувши вершини. В цьому полягає основна місія сучасного викладача. Педагог повинен бути зразком у всьому - в спілкуванні, культурі, манері триматися. Він має бути впевненим у собі, своїх знаннях, авторитеті. І єдиний шлях до цього - постійне прагнення до саморозвитку і самовдосконалення.

Ідея провести аукціон методичних досягнень як підсумковий захід з пріоритетного напрямку роботи «Сучасна навчально-методична база спеціальностей – засіб активізації студентів та викладачів, підвищення ефективності навчання» виникла ще на початку навчального року. Багато часу викладачі присвятили засвоєнню нового та цікавого, шукали і знаходили, помилялись і виправлялись, але врешті-решт продемонстрували свої надбання.

Цього разу лотами аукціону були творчі доробки педагогів за навчальний рік. До уваги «покупців» були представлені сучасні навчально-методичні комплекси з дисципліни, авторські навчальні посібники, сайт викладача, ефективні засоби унаочнення та контролю. Із задоволенням слухали своїх колег, знайомились з «лотами», оцінювали, а потім і купували те, що здалось найцікавішим.

Згідно головного постулату ринкових відносин: «Кожна прогресивна робота має бути оплачена!» та за результатами «торгів» - кожен учасник методичного аукціону отримав чималу суму на розвиток матеріальної бази навчальних кабінетів, поповнення навчально-методичних комплексів дисциплін.

Науково і творчо, натхненно та емоційно, а головне - вмотивовано! Ось так пройшов у цьому навчальному році звітний методичний захід нашого коледжу.Шановні колеги!

Новий восьмий номер журналу «Методичний вісник» - до Вашої уваги.

Швидко плине час і добігає кінця ювілейний рік нашої Alma mater. Позаду 85 років натхненної й творчої роботи.

Тисячі випускників, віддані своїй справі викладачі – все це і є золотим фондом училища, що сьогодні впевнено стоїть на шляху до майбутнього.

Щоразу, випускаючи новий номер «Методичного вісника», редакція прагне привідкрити для мистецької спільноти нашу скарбничку і поділитись здобудками.

У свіжому номері на Вас чекають цікаві відкриття: авторські статті, доповіді з всеукраїнських науково-практичних конференцій конспекти інноваційних занять та виховних заходів.

Окремими сторінками вписані найцікавіші події в училищі, досягнення нашого творчого колективу.

Успіхів Вам у подальшому житті. Здоров`я, радості й бажання творити. Щоб жодна хмарка не закрила Ваш життєвий небосхил і все більше було сил для творчого горіння!

З повагою, Ольга Сухомлин, завідувач навчально-методичним кабінетом, головний редактор журналу

МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК, №8


Новий сьомий номер журналу «Методичний вісник» - до Вашої уваги.

В ньому кожен педагогічний працівник зможе почерпнути для себе нову інформацію, дізнатися про здобутки училища, наших викладачів та студентів.

Весна - це радість, весна - це краса, це тепло, якого ми так чекаємо після холодної зими. З`являється перша зелень, розквітають квіти, сонце підіймається все вище на небосхилі, зігріваючи душі та серця. В минуле відходить осіння і зимова депресія. Покращується настрій, з`являється бажання творити щось нове і цікаве.

Весна переповнена енергією життя. І нехай сьогодення не завжди виправдовує наші сподівання, завтрашній день буде кращим і залежить він від кожного з нас. Докладаймо до спільної справи максимум власних зусиль. Адже і могутній океан утворюється незлічимими краплинками…

11 березня в училищі відбувся «Методичний бенефіс», метою якого була популяризація кращого педагогічного досвіду викладачів з приорітетного напрямку діяльності, стимулювання інтелектуального розвитку, креативності та навичок співробітництва всіх учасників навчально-виховного процесу. Цього року до участі у звітному методичному заході були залучені студенти денної та заочної форми. Бенефеціанти продемонструвати свої педагогічні та творчі здобутки, чим надзвичайно вразили гостей заходу. Директор училища Іван Михайлович Баранов висловив подяку всім педагогічним працівникам та закликав до подальшої творчої праці, що об`єднує нас в єдине ціле.

Шановні педагогічні працівники, ми вдячні Вам за наданий до друку цікавий матеріал. Сподіваємось і на подальшу співпрацю. Нехай кожен прийдешній день дарує здійснення мрій. Зустрічайте його з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

З повагою, Ольга Сухомлин, завідувач навчально-методичним кабінетом, головний редактор журналу

МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК, №7


МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Шановні колеги!

Ми раді представити вашій увазі шостий номер нашого журналу «Методичний вісник».

З часопису кожен педагогічний працівник зможе почерпнути для себе нову інформацію, дізнатися про здобутки навчального закладу та про досягнення наших студентів.

Рік, що чекає на нас, дуже складний: заклад стоїть на порозі атестації та акредитації. Але чи нам звикати до труднощів? Головне працювати, наполегливо працювати заради досягнення спільної мети. Працювати, щоб потім пишатися своєю роботою, своїми вихованцями, їх досягненнями. І тоді і холодною зимою, яка чекає на нас попереду, всім буде тепло і затишно, як буває тільки теплим вересневим днем, коли повітря налите яблучно-айстровим коктейлем, а в повітрі літають прозорі павутинки бабиного літа…

Настрою Вам, натхнення, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя! Хай ніколи не зникає бажання творити щось нове та прекрасне! А головне – спокою в наші домівки і миру у найблакитніше небо України!

З повагою, Ольга Сухомлин, завідувач навчально-методичним кабінетом

МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК, 2014, №6


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури