ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ 02 «КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО»
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 028 «МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»
Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»
(народні інструменти)

Кваліфікація - Організатор соціокультурної діяльності, керівник аматорського інструментального колективу (народні інструменти).
Термін навчання:
денна форма - 3 роки 10 місяців (на базі 9 класів);
2 роки 10 місяців (на базі 11 класів);
заочна форма - 2 роки 10 місяців (на базі 11 класів);

Студенти спеціалізації отримують глибокі знання з методики організації роботи з оркестрами народних інструментів, фольклорними ансамблями. Вдосконалюють навички гри на обраному музичному інструменті: баяні (акордеоні), бандурі, домрі, гітарі, скрипці. Набувають знань, вмінь та навичок з предметів «Диригування», «Вивчення оркестрових інструментів», «Методика роботи з колективом». Оволодівають музично-теоретичними дисциплінами – теорією музики, сольфеджіо, гармонією, музичною літературою. Розвивають свої здібності в творчих колективах, створюють власні інструментовки, займаються композицією, аранжуванням музичних творів, в тому числі і комп’ютерним.

Активну діяльність ведуть творчі колективи спеціалізації: оркестр народних інструментів (керівник Макарова Т.Ф.), ансамбль бандуристів (керівник Танцюра О.В.), фольклорний (керівник Костенко Р.В) та інструментальний (керівник Харковський А.Г.).

1-й ряд: Макарова Т.Ф. Харьковська І.В., Карпов В.С, Піменова І.Ю., Крива О.В.,
2-й ряд: Коновалов С.С., Верпека М.С., Харьковський А.Г., Карпов Г.В. (голова комісії), Ковтун С.А., Костенко Р.В.

Колективи спеціалізації представляли Кіровоградщину на звітних концертах у м. Києві в Палаці культури «Україна». Вони є постійними учасниками обласних і міських музичних фестивалів та конкурсів.

З легких і працьовитих рук викладачів розлетілися випускники по всьому світу. В Рівненському гуманітарному університеті працює випускник 1966 року професор Вербець В.В., в Харківській державній академії культури - випускник 1972 року, доцент Нагорний Ю.М., в Одеському педагогічному університеті ім. К.Д.Ушинського - випускник 1993 року, викладач Коваленко О.О. (дипломант Міжнародного конкурсу вокалістів в м. Карлови Вари (Чехія).
Пишаємося і іншими випускниками - Заслуженими працівниками культури України: Бондаренком А.К., Яротником В.Г., Єпішком В.Л., Смоляковим В.П., Кузівим М.А.
В Кропивницькій облдержадміністрації працює заввідділом молоді і спорту Останній В.М., в міських та районних адміністраціях – Довбня Л.В., Лойтра А.Л., Немненко (Романова) А.В.

Наші випускники займають посади директорів, заступників директорів музичних та школах мистецтв; викладачів фахових дисциплін в рідному коледжі та інших закладах, музичних та загальноосвітніх школах. Радують багаторічною та плідною працею в закладах культури директори, керівники оркестрів (ансамблів), баяністи-акомпаніатори в Україні та за її межами.
Більша частина випускників здобувають вищу освіту в академіях, університетах культури і мистецтва України.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури