Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»

для вищих навчальних закладів культури і мистецтв I-II рівнів акредитації та дитячих музичних шкіл

Автор-укладач - Василь Іванович Коваль, викладач-методист Олександрійського вищого училища культури.
«Школа» являє собою єдиний комплекс методичного і музичного матеріалу, направленого на послідовний розвиток навичок гри на тромбоні. Це - теоретичні основи гри на тромбоні, основи елементарної теорії музики, відпрацювання правильного звукоутворення, поступове розширення діапазону, опанування ритмом і метром, оволодіння штрихами, динамічними відтінками, творче засвоєння системи самостійних занять тромбоніста, розвиток музичних здібностей. Значна увага приділена практичному опаspan class=2нуванню основ джазової інтерпретації.
«Початкова школа гри на тромбоні» базується на досягненнях сучасної вітчизняної і світової методики навчання гри на духових інструментах, а також на 40-річному досвіді педагогічної, виконавської і методичної діяльності автора.
Роботу високо оцінили відомі виконавці і науковці: В.Т. Посвалюк, доктор мистецтвознавства, професор Національної музичної академії ім.П.І. Чайковського, завідуючий кафедри мідних духових та ударних інструментів, проректор з наукової роботи; Г.П. Марценюк, доцент кафедри музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв; В.В. Грицаненко, викладач-методист, заслужений працівник культури України, директор Мелітопольського училища культури. Зокрема, було зазначено, що в умовах гострого дефіциту навчально-методичних робіт, особливо робіт вітчизняних авторів, посібник В.І. Коваля є необхідним і давно очікуваним. Важливість правильно розробленої методики для початківців важко переоцінити, а деякі методи, представлені в роботах попередників вже стали застарілими та недосконалими. Даний посібник, що складається з п’ятнадцяти розділів, рекомендує новий, сучасний підхід до навчання гри на тромбоні, пропонує оригінальні та ефективні шляхи оволодіння прийомами роботи над складовими виконавської техніки у поєднанні з вже відомими та апробованими часом напрацюваннями відомих виконавців та педагогів.
Цінними представляються розділи, присвячені основам джазового виконавства, в яких подано рекомендації щодо засвоєння специфічних виконавських прийомів гри, розглядаються джазові прикраси, пояснюються джазові терміни тощо.
Посібник В.І. Коваля «Початкова школа гри на тромбоні» є цікавою та потрібною роботою, що заслуговує на видання і використання у навчальному процесі вищих навчальних закладів культури та мистецтва І-ІІ рівнів акредитації та дитячих музичних шкіл. Ознайомитись з «Школою» можна в бібліотеці Олександрійського училища культури. Електронний варіант – у автора.
Тел. для довідок: (050)977-51-32; (05235)9-07-97.

Запрошуємо спонсорів до видання «Школи».

Завантажити

Посібник В.І. Коваля «Початкова школа гри на тромбоні»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури