2014-10-28

Н.О.Піскун, викладач бібліотечних дисциплін

"Моим стихам, как драгоценным винам, настанет свой черед"

Саме ці слова Марини Цвєтаєвої стали пророчими.

М.І.Цвєтаєва — це справжня окраса російської поезії «срібної доби», її творчість є найвищим злетом російської «жіночої» лірики.

Творчий спадок М.І.Цвєтаєвої чималий. Це понад 800 віршів, 17 поем, 8 п`єс, близько 50 прозових творів, понад 1000 листів.

Вірші Цвєтаєвої довго торували дорогу до читача: попри усі намагання доньки і друзів поетеси, їх почали друкувати лише з 60-х pp. XX ст.

Її вірші, за словами Г.Адамовича, "Випромінюють любов, і любов`ю пронизані, вони відкриті світові і немовби намагаються обійняти увесь світ. І насправді, здається, що від віршів Цвєтаєвої людина стане кращою, добрішою, самовідданішою, шляхетнішою".

У фонді бібліотеки училища є чимало творів М.Цвєтаєвої. З цими виданнями познайомив у своєму бібліографічному огляді Володимир Скрипник, студент випускної групи спеціальності "Бібліотечна справа". Захід супроводжувався читанням віршів, які артистично виконував В. Скрипник. Порадувала слухачів і пісня на вірш Цвєтаєвої "Мне нравится, что вы больны не мной…" у виконанні студентки Анни Булат (ІУ курс спеціалізації "Народне пісенне мистецтво").

Протягом жовтня захід неодноразово проводився у різних закладах та громадських організаціях міста.





Новини






Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.



Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури