2014-12-04

Н.В.КУДРЯ, викладач

З добром до людей

Милосердя, доброта ще з давніх часiв були притаманнi нашому українському народовi, нашiй багатiй землi. Цiлком природним i закономiрним вважалося допомогти знедоленому, подiлитися шматком хлiба, захистити старiсть, порятувати хворого, заступитися за скривдженого. Доброта i чуйнiсть, спiвпереживання i щиросердечнiсть, умiння роздiлити чужий бiль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горi й бiдi – це в характері нашого народу.

Тому зовсім невипадково 3 грудня, в Міжнародний день інвалідів, студенти нашого училища завітали до Територіального центру, щоб подiлитися теплом i щирістю своїх сердець з найбільш незахищеною частиною суспільства – людьми з обмеженими фізичними можливостями. В концертній програмі «З добром до людей» взяли участь Софія Рубан, Сергій Чабан, Костя Аушев, Олена Назарчук, Микола Назарчук, Олена Пак, Анна Мирошниченко, Олексій Засядько та фольклорний ансамбль училища у складі М.Авраменка, С.Чабана, А.Сторчового, О.Третяка, О.Галкіна. Захід організували викладачі О.В.Чернявська, Н.В.Кудря та М.А.Кусик.
Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури