2014-12-08

О.В.ЧЕРНЯВСЬКА, завідувач виробничої практики, викладач

Молоді про права людини

Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави. Грубим порушенням прав людини в сучасному світі є торгівля людьми і дітьми. На жаль, це явище має місце і в Україні.

З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми головним спеціалістом Олександрійського міськрайонного управління юстиції Ю.В.Зарницькою та викладачем училища О.В.Чернявською для студентів 1-х курсів було проведено бесіду-презентацію «Торгівля людьми – злочин ХХІ століття». В ході презентації студентам розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження такого явища. Адже обізнаність молоді з такими проблемами сучасності, як торгівля людьми, сприятиме її адаптації до життя в сучасному глобалізованому соціумі та запобігатиме негативним проявам його.


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури