2014-12-23

І.Ю.КОСТЕНКО, завідувач відділенням

Творчий звіт Георгія Савранського рідному училищу

Наше училище заслужено пишається своїми випускниками. Маючи високу теоретичну, практичну підготовку та професійну освіту, вони працюють в різних куточках України, країнах близького та далекого зарубіжжя. Випускники ж вдячні училищу за ґрунтовну освіту, завжди пам`ятають своїх викладачів та приїжджають у гості.

22 грудня відбувся творчий концерт випускника училища 2005 року Георгія Савранського. Закінчивши училище по класу баяна (викладач М.С.Верпека), Георгій продовжив освіту в МФ КНУКіМ (Миколаївська філія). Зараз працює в Миколаївському палаці творчості учнів.

На концерті прозвучали твори Д.Скарлатті, І.-С.Баха, А.Вівальді, В.Власова. Також Георгій презентував свій власний твір «Сюїта». Це його перші кроки в якості композитора.

Слухачів зачарувала віртуозна гра молодого виконавця. Присутні отримали гарний настрій та позитивні емоції. Тож побажаємо Георгію, щоб іскра його таланту щоразу розгорялася яскравим полум`ям творчості.
Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури