2016-06-01

БІБІЛОТЕКА

Бібліотека – ровесниця свого ВНЗ

Бібліотека – ровесниця свого ВНЗ, вона пройшла разом з ним непростий, але досить успішний шлях становлення, розвитку, модернізації. Зберігаючи 85-річні традиції, бібліотека є одним з головних учасників освітнього процесу, серцем і душею училища.

Сьогодні бібліотека упевнено крокує у майбутнє. Співробітники книгозбірні спрямовують свої зусилля на те, щоб зробити її потужним бібліотечно-інформаційним комплексом, просвітницьким центром студентської молоді, з усіма складовими: навчанням, відпочинком, розвагами.

За багаторічну плідну працю, активну участь у проведенні культурно-мистецьких заходів, професіоналізм, творче ставлення до роботи, естетичне виховання молодого покоління працівники бібліотеки Т.М. Теличко, Л.В. Письменна, Н.О. Яблонська були відзначені подякою від департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації та грамотами від управляння культури і туризму міської ради.


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури