2011-09-01

Бородавкіна Алла

День Знань, День першого дзвоника – традиційний початок нового навчального року. Це свято зібрало 1 вересня на святкову лінійку педагогів, студентів, батьків, гостей Олександрійського училища культури. Вітальними словами, побажаннями щасливого старту у новому навчальному році розпочав урочисту лінійку директор училища Баранов Іван Михайлович. Він закликав студентів сумлінно працювати, вчитися, переборювати труднощі, прославляти навчальний заклад творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями.

Старшокурсники прийняли до своїх лав нове покоління студентів, привітавши їх зі вступом до училища, давши настанови на старанне навчання та творчий розвиток.

Приємним сюрпризом для студентів, які у минулому навчальному році проявили себе сумлінними у навчанні, брали активну участь у підготовці та проведенні різноманітних позанвачальних заходів, стало вручення їм грамот, подяк та грошових винагород.

Після урочистої лінійки усіх запросили на Першу лекцію нового навчального року з теми: «Моя Україна – вільна держава», яку провели для них провідні викладачі закладу.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури