2011-11-17

Алла Бородавкіна

Студентські роки - це наймиліша пора в житті тих, хто сьогодні навчається, радісна, безтурботна і щаслива. Час закохуватись, час пізнавати, час веселитися.

17 листопада студенти всього світу відзначають Міжнародний День студента. В цей день в училищі студенти мали усілякі пільги та заохочення з боку викладачів. Навіть найвимогливіші викладачі двійок на парах не ставили. Свято тривало цілий день. Після пар, які були скороченими в цей день, відбувся святковий концерт, на якому студенти-випускники у дотепній формі провели обряд посвяти у студенти - прийняли до своїх лав нове студентське покоління. Першокурсники достойно пройшли усі тести і довели, що гідні називатись студентами училища культури. Окрім того з нагоди свята найсумлінніших студентів за старанне навчання, активну участь у концертній діяльності, за участь у спортивних змаганнях нагородили почесними грамотами, похвальними листами та грошовими винагородами.

Завершилось свято дискотекою, яка відбулась в клубі «Серебро». Тут студенти змогли відпочити, повеселитись та поспілкуватись у неформальній обстановці.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури