2017-02-22

В.В.Соловйова

Вітаємо переможців «Зоряного сяйва»

12 лютого в м. Дніпро Європейською молодіжною лігою «Сузір`я дитячого телебачення, преси, театру і кіно «Вместе», ПОВ «Національна Всеукраїнська музична спілка» був проведений Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряне сяйво», на якому студенти нашого училища вибороли найпрестижніші місця.

Лауреатом І ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво» (жанр «Інструментальна музика») та володарем кубку з сертифікатом на участь у телевізійному фестивалі-конкурсі «Зірковий бриз» (м. Котен, Болгарія) став студент ІY курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Олександр Мудрак.

Лауреатом ІІ ступеня в номінації «Естрадний вокал» стала студентка ІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Юлія Черненко.

Члени журі, до складу якого входили народні артисти України, заслужені діячі мистецтв України, композитори та члени спілки журналістів України, відмітили високий рівень підготовки та потенціал наших студентів.

Бажаємо нашим зірочкам успіхів, натхнення та звершень усіх творчих задумів!!!

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Чому в світі так багато запитань»

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Ой, горіла на небі зірка»

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Карусель»

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Бажилин Р. Упрямая овечка»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури