2011-12-06

Алла Бородавкіна

6-го грудня - особливий день в історії м. Олександрії: рівно 68 років саме цього дня наше місто було звільнене від німецько-фашистських загарбників.

Заходи з вшанування пам`яті загиблих у боях за визволення міста розпочалися урочистою ходою до Братської могили, де зібралися сотні городян, у тому числі й викладачі та студенти училища культури. Участь у заходах взяли керівники міста та району, представники політичних партій, громадських організацій, військові, мешканці міста. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих воїнів, які віддали свої життя в боротьбі з коричневою чумою фашизму.

В училищі відбулись різноманітні заходи на вшанування героїв, найяскравішим з яких була виховна година «Пам`ять про вас в нашім серці живе», яку організувала та провела провідний бібліотекар Письменна Л.В. зі студентами 4 режисерського та 2 бібліотечного курсів. Ведучі відновили у пам`яті присутніх події тих воєнних лихоліть та нагадали імена героїв, які вибороли нашому місту свободу від фашистів Це В.Шаповалов, В.Хоревський, Л.Томіліна, В. Діброва та ін.

Ми схиляємо голови перед вашою мужністю, героїзмом і любов`ю до Батьківщини.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури