2017-04-08

В.М.Левчук

Профорієнтаційна творча зустріч

В рамках творчої співпраці наш навчальний заклад відвідали почесні гості, Віра Вікторівна Загуменна, кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник культури та Ярослава Олегівна Хіміч, кандидат історичних наук, доцент Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (НАКККіМ). Після екскурсії по училищу вони зустрілись зі студентами старших курсів, ознайомили їх з умовами вступу й особливостями навчання в НАКККіМ та презентували нову спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Під час спілкування панувала тепла, дружня атмосфера. Студенти із задоволенням слухали розповідь про традиції і досягнення академії.

Висловлюємо найтепліші слова вдячності вельмишановним Вірі Вікторівні Загуменній та Ярославі Олегівні Хіміч за прекрасну зустріч, яка залишила незабутнє враження, викликав гарний настрій та позитивні емоції.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури