2017-04-12

О.В.Чернявська

Зустріч з працівниками Олександрійського центру правової допомоги

Загальновідомо, що осередком суспільства є сім`я. В ній закладаються основи буття людини, а також її духовні, світоглядні якості. Від благополуччя родини багато в чому залежить моральний стан суспільства.

Коли виникають непорозуміння та конфлікти в родині, то це має свій відповідний вплив на психічний і фізичний стан людини взагалі, зокрема погано відбивається на продуктивності його праці, успіхах у роботі, самопочутті тощо.

На жаль, проблема насильства в родині є досить гострою для України. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім`ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім`ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

11 квітня 2017 року в училищі культури відбулась зустріч працівників Олександрійського центру правової допомоги зі студентами І-х курсів на тему «Насильство в сім`ї». Мала місце відверта розмова про те, як захистити себе або своїх близьких від насилля. Слухачі активно обговорювали проблему проявів насильства і жорстокості в сім`ї, вчинки батьків та дітей, обов`язки у родинах, переглянули відеоролик по темі заходу.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури