2011-10-28

А.І.Громадська, заступник директора з виховної роботи

Як часто в наше спокійне і майже щасливе життя вклинюються чиїсь болючі проблеми. Як гірко спостерігати за тим, як молоде покоління знищує себе. Алкоголізм, наркоманія, страшні невиліковні хвороби… Чи можна взагалі ці проблеми вважати чужими?

Колектив Олександрійського училища культури не стоїть осторонь вирішення цих проблем. Одним із головних напрямків виховної роботи педагогічного колективу є формування у студентів навичок здорового способу життя та запобігання негативним явищам. Тому, з 28 жовтня в навчальному закладі розпочався місячник «Молодь за здоровий спосіб життя», в рамках якого волонтери – це студенти спеціальності «Бібліотечна справа», представники громадських організацій та установ області й міста проводять лекції, бесіди, години здоров`я, уроки-попередження, відеогодини, інформаційні години.

Розпочався місячник засіданням круглого столу на тему: «Наркоманія – шлях у безодню». Ініціатором цього заходу став Яценко Сергій Володимирович, спеціаліст служби у справах дітей Олександрійської міської ради. До участі круглого столу були залучені представники благодійного центру «Ковчег» та організації «Відкрите серце», які займаються реабілітацією молоді, залежної від найстрашнішого лиха сьогодення – наркоманії, алкоголізму, токсикоманії.

В дружньому колі відбувся обмін думками щодо здорового способу життя. У своєму виступі Яценко С.В. наголосив, що сучасна молода людина, орієнтована на успіх, лідерство, самореалізацію, самовдосконалення повинна вести здоровий спосіб життя. Саме такий принцип життя ми пропагуємо серед молоді. Тютюнопаління, алкоголізм, ВІЛ/СНІД – це бар`єр на шляху до успішного розвитку людини, суспільства в цілому.

Учасники круглого столу зацікавлено і впевнено доводили свої думки, аргументували їх.

Тож, проведення такого заходу стало чудовим майданчиком відпрацювання механізмів щодо підвищення рівня інформованості серед молоді про негативні явища та створення мотивації до здорового способу життя.


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури