2017-05-09

БІБЛІОТЕКА, Т.М.Теличко, завбібліотекою

Бережіть пам`ять про подвиг

І живуть у пам`яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

Минають роки. Відлітають у вічність. Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам`яті нашого народу. Свято Перемоги – особливе свято – свято «зі сльозами на очах», величне, вистраждане…

У ці травневі дні ми згадуємо тих, чиє життя забрала війна, схиляємо голови перед пам`яттю тих, хто загинув на полях битв.

З нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення - 8 травня та Дня Перемоги - 9 травня в бібліотеці училища проведено годину патріотичної освіти під гаслом «Бережіть пам`ять про подвиг».

Захід супроводжували пісні воєнних років, відеосюжет із записом спогадів ветерана Великої Вітчизняної війни, партизана-підпільника Г.Ф. Нікітенка.

Студенти дізналися про героїчний подвиг ветерана, переглянули відеофільм- хроніку воєнних днів Другої світової війни. Вшановуючи пам`ять героїв, ведучі заходу студенти ІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Людмила Рудик та Богдан Денисенко розповіли своїм одноліткам про партизанську боротьбу на Кіровоградщині. Було організовано перегляд фотодокументів «Кіровоградщина у період Другої світової війни».

Завідуюча бібліотекою Т.М. Теличко привітала учасників заходу із Днем Перемоги - священним святом народної мужності і звитяги та провела огляд книжково-ілюстративної виставки ретро-погляд «Роки війни – століття пам`яті» наголосивши, що Велика Вітчизняна війна - це наша пам`ять, а кращі книги про війну допомагають її зберегти.


Віртуальна книжкова виставка «Роки війни – століття пам`яті»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури