2017-05-17

О.В.Баннік, В.А.Кулик

Вітаємо переможців ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Овація»

14 травня 2017 року в Палаці культури «Світлопільський» пройшов ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Овація», в якому прийняли участь і наші студенти, де вже традиційно зайняли призові місця.

Назарій Щербаков, студент 4 режисерського курсу з гуморескою С.Єщенка «Голодування» в номінації «Оригінальне мистецтво» (жанр «Художнє читання») (керівник Л.П.Ігнатьєва) виборов І місце та сертифікат для участі в міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі «Зірковий бриз».

Вокальний колектив «INDEPENDENT» у складі Тетяни Пашковської, Руслани Лаврусенко, Діани Подрєзової та Віти Кулик – зайняв І місце в номінації «Вокальне мистецтво» (жанр «Народний вокал») (керівник В.А.Кулик) та сертифікат для участі в міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі «Зірковий бриз».

Діана Подрєзова, студентка ІУ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», стала лауреатом ІІ премії у номінації «Вокальне мистецтво» (жанр «Естрадний вокал») (керівник В.А.Кулик).

Вітаємо наших переможців та зичимо їм нових творчих злетів!!!

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Циганка Конкурсна пісня Діани Подрєзової»

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Доле моя Конкурсна пісня вокального колективу «INDEPENDENT»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури