2017-05-20

А.І.Громадська

Свято української душі

18 травня в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки.

Наш навчальний заклад вже не один рік долучається до цього колоритного святкування. Більшість студентів, викладачів та працівники училища прийшли в цей день у вишитому вбранні. На кожному майоріла різнобарвними візерунками українська вишивка, що створювало піднесену атмосферу та викликало радісні емоції.

Серед заходів цього дня - флешмоб «Україна вишивана», виставка робіт студентів спеціальності «Образотворче, декоративне мистецтво. Реставрація», дефіле у вишиванках з презентацією.

Родзинкою цього дня стала літературно-музична композиція «Свято української душі». Із вуст ведучих Вікторії Лугіної, Ольги Ревіної, Богдана Денисенка прозвучало багато гарних слів про національну гордість – вишиванку, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті. Студенти з піднесеним настроєм декламували вірші, співали пісні, величали нашу Україну.

Красу і неповторність української вишивки під музичний супровід демонстрували студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Присутні щиро аплодували виконавцям пісень - вихованцям спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» О.Голобородько, А. Єщук , Т.Донець, Д.Борисенко.

На високій та веселій ноті пройшло вручення дипломів, грамот переможцям Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» та літературознавчої гри «Sunflower». Патріотичним духом був пронизаний увесь день. Святковий настрій панував скрізь: і в коридорах, і в навчальних аудиторіях.

Нині студенти нашого закладу вкотре довели, що не лише цінують та бережуть традиції свого народу, а й намагаються перейняти та примножити досвід поколінь.

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Українські вишиванки, наче райдуги-світанки»

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «А сорочка мамина біла, біла...»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури