2017-05-22

БІБЛІОТЕКА, Т.М.Теличко, завбібліотекою

Захоплюючий світ вишиванки

Кожний третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Сьогодні по всьому світові, на різних мовах звучить зрозуміле багатьом слово «вишиванка». Вишивка в Україні - це улюблений і здавна поширений різновид народної творчості, де найбільш яскраво й повно розкривається душа народу.

Саме в цей день, завдяки відвідувачам, одягненими в український народний одяг, бібліотека розквітла всіма барвами традиційних та сучасних українських вишивок.

В читальній залі бібліотеки студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво. Реставрація» та «Бібліотечна справа» , демонстрували власні дизайнерські роботи: вишиті рушники, ексклюзивні жіночі вишиванки, сучасні моделі одягу.

Доповнили виставку-вернісаж «Українські вишиванки – наче райдуги світанки» видання, в яких розглядаються особливості самобутньої народної вишивки, описуються основні техніки шитва, розкривається символіка рушників, їхнє значення у святах і обрядах.

Святковий настрій, що панував в бібліотеці протягом дня, демонстрував, що студенти і викладачі відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Аби залишити про цей день яскраві спогади, бібліотека запросила читачів на святкову фотосесію.

На світлинах – студенти, які стали найактивнішими учасниками заходів до Дня вишиванки.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури