2017-09-15

Р.В.Шевченко

Здорова та активна молодь – запорука успіху країни!

В здоровому тілі – здоровий дух! Так вирішив колектив училища та організовано і з піснею вирушив на спортивне свято «September Quest 2017».

Захід відбувся 8 вересня 2017 року на території паркової зони «Топольки» у формі квесту. Кожна група створила команду і на чолі з відповідальним капітаном відправилась за раніше заданим маршрутом. Учасники поступово проходили спортивні «станції» та виконували поставлені завдання. В ході квесту всіх захопив дух азарту, зацікавленості та жаги бути першими.

Команди проявили свою креативність на станції «Презентаційній», де за лічені хвилини повинні були вигадати назву та девіз команди. Показали чудові результати на станції «Медичній», вірно назвавши призначення ліків із аптечки першої допомоги та надавши долікарську допомогу умовному хворому. Рухаючись від станції до станції все жвавіше, намагались набрати велику кількість балів. На станції «Спортивній» кожен член команди продемонстрував свою фізичну підготовку в стрибках у довжину з місця, стрибках зі скакалкою, згинаннях та розгинаннях рук в упорі лежачи. На «Канатній» - позмагалися у завзятості та силі духу команди, а на станції «Десяточка» - вдало продемонстрували свою влучність потрапляння дротиками в ціль.

За підсумками змагань I місце посіла команда «Гармоністи». Переможці та всі учасники отримали призи і масу задоволення від свята.

Захід було організовано адміністрацією навчального закладу та викладачем фізичного виховання Шевченко Р.В.

Фото Вікторії Соловйової

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури