2017-10-02

БІБЛІОТЕКА, Т.М.Теличко, завбібліотекою

«Бібліотек@: знай, мрій, твори»

Саме у вересні, який порадував нас теплими днями і яскравими фарбами, приходить до нас, бібліотекарів, чудове свято – Всеукраїнський день бібліотек.

З нагоди професійного свята працівники бібліотеки традиційно взяли активну участь у проведенні тижня спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», який цьогоріч пройшов під девізом «Бібліотек@: знай, мрій, твори». Для користувачів бібліотеки було проведено низку цікавих заходів у новому форматі.

Протягом тижня відвідувачі бібліотеки знайомились з книжковою інсталяцією «Книжкові перлини з фондів бібліотеки училища», переглядали слайд-шоу «Бібліотека - твоя територія» тощо.

Студенти І-их курсів взяли участь в інтелектуальній вікторині «Читання ¬ – тренажер для розуму». Переможці конкурсної програми Антоній Мірошніченко, Дарина Новікова та Богдан Небесний (студенти І-го курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи») отримали в подарунок книги та почесні відзнаки у номінаціях «Найерудованіший читач», «Найактивніший читач», «Найкоректніший читач».

Працівники бібліотеки дарували приємні моменти читачам впродовж всього тижня. Ми раді вітати користувачів щодня, адже бібліотека – це місце, де кожен може знайти свою територію мудрості, творчості і дозвілля.


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури