2017-10-06

А.І.Громадська

Герої поряд з нами

Ніщо не об`єднує людей так, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна – війна.

Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає матеріально чи морально.

В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Щоб віддячити своїм героям-землякам, організовують щирі, по-родинному теплі зустрічі.

Сонячний, злегка прохолодний день, напередодні свята Дня захисника України. Студенти спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» завітали до Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна на патріотичну зустріч-діалог «Герої живуть поряд з нами» з учасником АТО, старшим солдатом військової частини Іваном Васільєвим.

Воїн розповів студентам про те, як потрапив на війну, про свій бойовий шлях та будні, про маленькі радощі, які вони отримували від дітлахів у вигляді малюнків, оберегів, вітальних листівок.

Під час зустрічі боєць відповів на безліч запитань, продемонстрував військове спорядження, яке врятувало його від снайперської кулі, а також фотографіями з місць бойових дій.

Менш за все хотів говорити про проблеми та поранення. Найтеплішими словами Іван згадував батьків та кохану дружину.

Важко передати емоції, які переповнювали кожного із нас присутніх. Зовсім молодий, але вже обпалений війною, наш земляк Іван Васільєв показав своїм прикладом, що не тільки словами можна любити Батьківщину, але й вчинками доводити це. Іван – людина сильної волі, міцного характеру, впевнений в собі, справжній патріот України.

Щирим і хвилюючим було спілкування молоді з воїном. Не приховуючи хвилювання, студенти висловили бійцю глибоку вдячність за мужність, побажали щастя, здоров`я, мирного неба та подарували квіти.

Учасник АТО, у свою чергу, побажав студентам бути чесними, вчитися, щоб бути розумними і любити свою Україну. Але ні викладачі, ні студенти, ні працівники бібліотеки не поспішали розходитись. Фотосесія на згадку на сходинках ЦБ ім. О.Пушкіна і щирі посмішки на прощання. На такій піднесеній ноті завершилась ще одна добра справа.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури