2017-10-13

БІБЛІОТЕКА, Л.В.Письменна

І оживає дух козацький

14 жовтня українці святкують відразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

День українського козацтва відзначається вже далеко не перший десяток років, адже недооцінити роль козацтва у становленні незалежної України не можна. Саме вони першими почали боротися за незалежність України і волю нашого народу.

Напередодні свята бібліотека училища запросила студентів ІІ та ІІІ бібліотечних курсів разом перегорнути сторінки героїчної і трагічної козацької минувшини, помандрувати козацькими стежками. Переглядаючи відеопрезентації, у тому числі і про історію створення Олександрійського козацтва, студенти змогли пройнятися духом тих часів, а, можливо, і відчути себе нащадками справжніх козаків.

Бібліотекар Л.В.Письменна ознайомила присутніх із історичною, пізнавальною, художньою літературою про козацькі часи в Україні, представлену на книжково-ілюстративній виставці «Тої слави козацької повік не забудем».Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури