2017-10-24

О.А.Сухомлин

Свято творчості

Зупинися на мить і відчуй насолоду від осені…Загорнись густим туманом, вкрийся полум`яною ковдрою листя, прикрась волосся дорогими діамантами першого інею… Відчуваєш, яка урочисто-прекрасна атмосфера панує навкруги? ЇЇ не можна не увічнити пензлем художника.

Мабуть саме тому у жовтні творчі люди відмічають День художника, а у нас в закладі – тиждень спеціальності «Образотворчих, декоративно-прикладних дисциплін та реставрації». Цього року святкували гарну ювілейну дату - десятиріччя спеціальності. Тож цілий тиждень був наповнений неймовірними відчуттями та чудовим осіннім настроєм, задумливим пошуком музи та бризками щасливих емоцій.

Викладачі та студенти підготували та провели вже традиційне свято «День знайомств», майстер-класи з виготовлення прикрас з бісеру та паперопластики, виставки творчих робіт Ніколенка С.Ф., курсових та дипломних робіт студентів спеціальності , «Дружній шарж», «Золоті фарби Олександрійської осені».

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури