2017-11-21

О.А.Сухомлин

Тиждень комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін

Наша праця – лише маленька краплина, яка не силою своєю, а лише частим падінням і камінь шліфує…

Саме під таким гаслом у другий тиждень листопада пройшов Тиждень комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін, під час проведення якого всі викладачі та їх вихованці намагались продемонструвати результати своєї нелегкої творчої і цікавої праці. Кожен день був насичений подіями, позитивними емоціями та прагненням засвоєння нових знань.

Тиждень розпочався конкурсом стіннівок з географії «Культура, звичаї,традиції країн Західної Європи» та згодом продовжився на заняттях обміну досвідом з географії «Японія. Китай» (викладач Г.С.Познаховська), де кожен охочий міг вільно подорожувати світом без віз.

З нагоди святкування 500-річчя з дня Реформації відбулась історично-інформаційна година «Реформація в Європі» (Викладач О.В.Чернявська).

Студенти разом з викладачем А.В.Кунаковою вільно спілкувались англійською на відкритому нетрадиційному занятті - інсценізації «Телебачення в сучасному світі».

До Дня української мови та писемності із задоволенням взяли участь у творчій зустрічі з цікавою людиною – поетом Олександрійщини Віктором Брикульським, літературній годині «Рідна, калинова, щира і чудова – все це наша мова» (викладач Т.А.Горшельова).

Свої знання на олімпіаді з української мови демонстрували студенти І та ІІ курсів. Саме серед них обирали переможців: Чернову Владу, Кідрасову Тетяну (І місце), Баняс Тетяну, Кажан Юлію (ІІ місце), Панюту Анну, Стоян Олександру (ІІІ місце), яких, до речі, відзначено грамотами.

Наймасовішим заходом в закладі стало написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Студенти разом з викладачами в кількості 92 особи долучились до цієї всесвітньої акції, аби у повній мірі відчути себе справжніми українцями, знавцями та носіями рідного слова. Найкращим серед студентських робіт виявився диктант Аксу Рейхан (вітаємо її!).

Емоційним фіналом тижня стало проведення відкритої виховної години «Квітни, мово наша рідна» (А.І.Громадська, О.А.Сухомлин), яку для першокурсників провели студенти ІІІ бібліотечного курсу спеціальності «Бібліотечна справа». Гості свята слухали вірші майстрів українського слова, ніжні й щемні, запальні й веселі пісні у виконанні Дар`ї Борисенко, Тетяни Донець та Олександри Голобородько. Із задоволенням переглянули відеопрезентації та студентське відео – результат флешмобу в коледжі «Говори українською»…

Отримали безліч позитивних емоцій та заряд на цілий робочий тиждень.

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Свято рідної мови»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури