2017-11-24

О.А.Сухомлин

Солодке студентське життя

Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи. Навчання корінь гіркий, так плід солодкий.

Леонардо да Вінчі

Навряд чи саме про це думали студенти коледжу, коли проводили цьогоріч День студента під лозунгом «Солодке студентське життя!». Та як би там не було, свято і справді виявилось «смачним». Сплановане заздалегідь завзятцями зі студентської ради, воно було по-справжньому веселим, добрим та родинним. Кожен, хто в цей день переступав поріг навчального закладу, отримав тільки позитивні емоції та побажання. Причому це стосується не тільки студентів.

Різноманітні вікторини та конкурси, приємні сюрпризи – листівки зі студентським гумором, фотографування у «солодкій» фото-зоні, музичний та відео-супровід – все це було лише початком. Позитивні емоції вирували в коледжі протягом всього дня, який пройшов у вигляді Дня самоврядування: студенти були викладачами на парах і, до речі, відповідально поставились до цієї ролі. Хто зна, можливо серед них не тільки майбутні працівники культури і мистецтва, а й викладачі ВНЗ?!

Та як би там не було, а кожен із нас відчув себе справжнім членом міцної родини, де немає зайвих і байдужих.

Але справжній шквал позитивних емоцій був ще попереду. День закінчувався святковим шоу. В привітній залі активні, старанні, творчі, талановиті й успішні студенти отримали грамоти й грошові винагороди.

А потім розпочалась справжня феєрія… Під вмілим керівництвом О.В. Банніка студенти ІІІ курсу спеціалізації режисерських дисциплін подарували глядачам справжній водограй шалених емоцій та іскрометного гумору. Що тут і говорити? Шоу завершилось палкими обіймами.

Дорогі студенти, будьте завжди щасливими у житті! Нехай складається все якнайкраще, а дорогою трапляються тільки щирі й вдячні люди. Наш вимогливий, але доброзичливий педагогічний колектив бажає вам пам`ятати не лише сесії та перескладання, не тільки труднощі самопідготовки та щоденні настанови викладачів, а й щире бажання допомогти вам засвоїти знання, знайти гідне місце в дорослому житті й стати чудовими людьми.

Щасливого Вам і солодкого студентського життя!!!


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури