2017-12-13

О.В.Чернявська

Всеукраїнський тиждень права

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходив Всеукраїнський тиждень права, який запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй прийнято Загальну декларацію прав людини.

В рамках Тижня права в коледжі проведено низку тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру.

4 грудня 2017 року працівником Олександрійського міськрайонного центру зайнятості М.В.Жежерею для випускників було проведено бесіду-презентацію «Молодь на сучасному ринку праці». Під час зустрічі студенти ознайомилися з основними документами при прийомі на роботу, написанням резюме, вакансіями по робочих місцях Олександрійського району тощо.

6 грудня 2017 року для студентів ІІІ курсів О.В.Чернявською спільно з головним спеціалістом Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анною Лунгою-Лягушею проведено інформаційну годину «Протидія торгівлі людьми». Під час розповіді слухачів ознайомили з роботою молоді за кордоном і в Україні, порадили, як уникнути непорозумінь під час працевлаштування, проінформували про проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО».

Цікаво пройшла правова вікторина «Сторінками законів України», яку провела бібліотека коледжу для студентів І - ІІІ курсів. Захід проводився з метою поглибити та розширити знання студентів про права людини та громадянина, ознайомити присутніх із Загальною декларацією прав людини, розвивати вміння використовувати юридичні терміни, орієнтуватися у багатоманітному світі правових відносин та не розгубитися у складних ситуаціях, що можуть виникнути у житті.

Також було проведено огляд–консультацію веб-ресурсів, які надають юридичну допомогу за галузями законодавства.

Впродовж тижня у бібліотеці коледжу була експонована виставка-презентація видань про права людини та іншої літератури правового змісту «Юридичний мінімум».

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури