2017-12-27

А.І.Громадська

Різдвяний подарунок дітям

Напередодні Нового року, в дні, коли Святий Миколай обдаровує дітей своїми подарунками, в Івано-Франківську 17-18 грудня відбувся 10-ювілейний Міжнародний благодійний фестиваль «Мистецький храм». Цей фестиваль дуже вирізняється з-поміж інших музичних конкурсів, адже його учасниками є обдаровані діти з соціально незахищених категорій населення.

На конкурс «Мистецький храм» завітали діти із 16-ти областей України та Чеської республіки. Кіровоградщину представляли студентки першого курсу Олександрійського коледжу культури і мистецтв Єлизавета Задоя та Влада Чернова. Наші конкурсанти привезли з собою цікавий репертуар: українські та зарубіжні пісні, мелодії у супроводі ліричної флейти.

Таланти та професіоналізм оцінювали члени високоповажного журі на чолі із заслуженим артистом України Ярославом Борутою.

Маємо привід порадіти успіхам наших вихованців. З- поміж більш ніж сорока учасників фестивалю Влада Чернова виборола ІІ місце у номінації «Музичне мистецтво старша вікова категорія», а Єлизавета Задоя отримала спеціальний приз від організаторів конкурсу в номінації «Вокальна старша вікова категорія» .

Переможці були нагороджені цінними подарунками та призами від благодійників та меценатів фестивалю (золоті сережки від ювелірного дому «ЗАРІНА», великий косметичний набір, м`які іграшки від дитячого світу «Немовлятко» та солодкі подарунки від «Прикарпатського торгового дому»).

18 грудня на сцені обласного музичного драматичного театру ім. Івана Франка пройшов великий гала-концерт за участю переможців конкурсу-фестивалю та зірок української естради: народних артистів України Ярослава Борути і Степана Гіги, заслужених артистів України Квітослави Гіги, популярного співака Степана Гіги (молодшого), володаря Гран-прі минулорічного «Мистецького храму» піаністки Ольги Кожушної.

Особливою родзинкою заходу був виступ переможниці шоу «Україна має талант – діти», лауреата першої премії фестивалю «Мистецький храм-2016» у молодшій віковій категорії, Вероніки Морської.

Завдяки організаторам заходу, які влаштували справжнє свято для учасників із цікавою розважальною програмою та подарунками, цей фестиваль назавжди залишиться у серці кожного учасника. Спогади про нього радісні та щасливі. Необхідно зазначити, що такий конкурс є дуже потрібним, адже талановиті діти з різними соціальними статусами отримують тут підтримку та відчувають, що їх праця оцінена.

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Перемога на конкурсі «Мистецький храм» »

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури