2018-01-03

О,В,Чернявська

Феєрія новорічних ранків

Новий рік… Різдво... Безсумнівно, ці два свята - найяскравіші, найдивніші, найзагадковіші та найулюбленіші! Це свята, які з передчуттям дива очікують і діти, і дорослі. Змінюються традиції, символи, прикмети і звичаї, але щороку Новий рік та Різдво створюють в сім`ях воістину чарівну і незабутню атмосферу, дарують людям радість, казковий настрій, надію на світле майбутнє.

Діти ж із нетерпінням чекають на новорічні ранки, адже до них обов`язково прийдуть Дід Мороз зі Снігуронькою та поведуть їх у справжню зимову казку.

Аби подарувати дітям Олександрії гарний передноворічний настрій, студенти ІУ курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво» підготували дві нові цікаві новорічні програми: «Новорічне Задзеркалля» (викладач Н.В.Кудря) та «Новорічні пригоди Маші» (викладач О.І.Чорна).

Феєрія новоріччя з піснями, веселими хороводами, цікавими іграми, конкурсами, щирими посмішками – таке свято запам`ятається надовго.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури