2018-01-22

БІБЛІОТЕКА, Т.М.Теличко, завбібліотекою

22 січня - День Соборності та Свободи України

22 січня наша держава відзначає День Соборності та Свободи України. Саме цій знаменній події і був присвячений мультимедійний історичний урок «Єднання заради Незалежності», який був проведений в бібліотеці коледжу .

Разом з ведучими заходу Вікторією Білик та Анною Мельничук присутні здійснили екскурс в історію свята, дізнались про історичні події, що передували об`єднанню УНР і ЗУНР в єдину державу, про сподівання та віру народу, що єдина соборна українська держава стане гарантом загальнонаціональних інтересів усіх українців. Студенти перших курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» відповіли на запитання вікторини, продемонструвавши гарні знання про Україну, її географію, історію козацтва, літературу, народні свята.

Знаковій події також був присвячений перегляд відеосюжету «День в історії».

Велике політичне та історичне значення об`єднання земель західної та центральної України в вільну соборну Україну знайшло відображення в матеріалах, які були представлені на книжковій виставці «Сила і перемога – у соборності наших душ», яку презентувала присутнім завідувач бібліотеки Т.М. Теличко. Наприкінці заходу утворили ланцюг єдності, долучившись тим самим до акції єднання.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури