2018-01-31

Олена Михайлова

Концерт до Дня Соборності України «Ти в серці моїм, Україно»

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до прийняття Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. На жаль, сьогодні нашу державу так само сильно хвилює питання єдності. Основою для державної єдності є знання історії і розуміння необхідності захищати свою Батьківщину, повага до української культури і народних традицій.

Тому 29 січня в Олександрійському коледжі культури і мистецтв відбувся концерт до Дня Соборності України «Ти в серці моїм, Україно», який став заліковою роботою з КДД студентки IY режисерського курсу Олени Михайлової.

Захід був наповнений українським колоритом, гарним настроєм, розповідями про красу України та визначні події в новітній історії. Свій талант глядачам дарували студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Іліка Ангеліна, Анна Карбовська, Єлизавета Задоя, Олександра Цихненко, Юлія Черненко.

Концерт відкрився чудовою авторською піснею Наталії Подкур «Україна - гостинна земля» у виконанні Олександри Стоян, студентки ІІ танцювального курсу.

Вдалим дебютом на сцені коледжу виявився виступ студента І режисерського курсу Владислава Мурованого з віршем О. Матвієвича «Рідна мова». Зачаровувала глядачів грою на флейті студентка І духового курсу Влада Чернова, виконавши музичну композицію «Путники в ночи». Зворушливу хореографічну мініатюру «Чекаю» представив студент IY курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Сергій Кобяков зі своєю партнеркою Юліаною Самойленко. Хореографічний ансамбль коледжу подарував своїм шанувальникам танець «Черевички», а витончені голоси солісток Дар`ї Борисенко та Ольги Глущенко доповнили це феєричне дійство. Значний внесок у ритміку концерту внесли й ведучі заходу Максим Корж та Олена Михайлова, додавши святу імпровізації, гумору та креативу.

Цей захід дав можливість ще раз перегорнути й осмислити українську історію, викликав патріотичні почуття та повагу до рідної країни. Любіть Україну і пишайтесь тим, що ви українці! В єдності наша сила!

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури