2018-02-08

О.В.Чернявська

Правовий тренінг «Вплив соціальних мереж на неповнолітніх»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 5 лютого 2018 року в КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв» було проведено правовий тренінг «Вплив соціальних мереж на неповнолітніх».

Завідуюча виробничим навчанням О.П.Чернявська спільно з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб`єктами надання БППД Олександрійського МЦ В.А.Світановським та головним спеціалістом А.О Лунгою–Лягушею розповіли неповнолітнім історію виникнення та розвитку соціальних мереж, обговорили, які саме проблеми пов`язані з використанням Інтернету, вплив соціальних мереж на фізичне і психологічне здоров`я людини та проблеми мережевої залежності.

Під час заходу студенти І курсів отримали й докладну інформацію про проект «Я МАЮ ПРАВО!», його мету, тривалість та етапи реалізації, а також ознайомилися з правилами та механізмом захисту прав неповнолітніх та досвідом у сфері розвитку прав людини.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури