2018-02-19

БІБЛІОТЕКА, Т.М.Теличко, завбібліотекою

Герої не вмирають

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми - сучасники масової трагедії нашої країни - ніколи не забудемо її героїчні сторінки, залиті кров`ю українських патріотів.

З метою вшанування Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності в бібліотеці КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв» була проведена година слави «Герої не вмирають. Небесній Сотні присвячується».

Ведучі заходу студенти ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Людмила Рудик та Богдан Денисенко нагадали студентам І-ІІІ курсів хронологію подій на Майдані. Гості заходу цілком поринули в атмосферу патріотизму, відчули біль втрати за тими, хто не вагаючись, приніс власне життя у жертву за право жити у вільній, демократичній, правовій державі.

Патріотичний захід супроводжувався переглядом документальних кадрів, що стали тлом історичних подій недавнього часу. Лунали чуттєві рядки вірша «Жінко, чого Ви плачете?», пісня «Пливе кача», що стала гімном «Небесної Сотні». Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Студенти переглянули виставку-пам`ять «Герої нової доби», присвячену роковинам Майдану.

Завідувач бібліотекою Т.М. Теличко зауважила: «Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у народній пам`яті, бо герої не вмирають! Хай пам`ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі».

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури