2018-02-23

В.В.Соловйова

Фестиваль бардівської пісні

Весняні фестивалі, пісні під гітару біля вогнища - всі ці атрибути бардівського життя актуальні і нині. Щоправда зараз для багатьох ночівля в наметі прирівнюється до екстриму, а бардівську пісню плутаєть із шансоном або попсою.

Студентам нашого коледжу випала чудова нагода познайомитись з олександрійськими виконавцями авторської пісні. Захід відбувся в бібліотеці для юнацтва в рамках реалізації проекту «ДоброДій» за підтримки Міжнародною організацією з міграції та фінансування Європейським Союзом.

Гармонійно влився в коло запрошених музикантів і студент 3 курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Владислав Іванов, якого глядачі привітали бурхливими оплесками.

Улюблена пісня мільйонів – «Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались!» - об`єднанала шанувальників гарної поезії , бардівської пісні та гостей свята й стала емоційною кодою зустрічі.

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «Фестиваль бардівської пісні»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури