2018-03-07

І.Ю.Костенко

Тиждень свята від студентів та викладачів комісії народних інструментів

Злинь же, музико, в залі гучніше,

В добру путь лунай, в добрий час.

Хай лунають оплески гучніше!

Ми на свято запрошуємо вас!

Цілий тиждень свята подарували коледжу студенти та викладачі комісії народних інструментів. Програма заходів була різноманітною, динамічною і пізнавальною.

Розпочався Тиждень комісії зустріччю з випускниками 2015р., які завітали до рідних стін коледжу з концертною програмою. Гітаристи Олексій Галкін (клас викладача М.С.Верпеки) та Максим Черноус (клас викладача І.І.Дудченка) представили цікаву концертну програму з творів сучасної і класичної музики. Їх виступ став справжнім стимулом для студентів спеціалізації.

Гарний настрій створив творчий концерт гітарної музики, який підготував викладач комісії М.С. Верпека разом зі студентами свого класу. В концерті відобразилася вся палітра можливостей класичної гітари – від бароко і романтики до сучасних опусів.

Яскравою кульмінацією Тижня став музично-розважальний захід «Музичний експрес». В програмі шоу взяли участь студенти і викладачі коледжу. Присутні мали можливість послухати сольні номери, різні інструментальні ансамблі, оркестр народних інструментів. Вдячні глядачі тепло зустрічали учасників концерту та підтримували їх своїми оплесками.

Цікавий сценарій, який підготувала голова циклової комісії І.Ю. Костенко, створив по-справжньому святкову атмосферу, сприяв популяризації народно-інструментального мистецтва.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури