2018-03-12

Піскун Н.О.

Тарас Шевченко — провісник долі України

Щороку навесні студенти коледжу культури і мистецтва святкують шевченківські дні. Творчість Т.Г.Шевченка — це святиня, якою дорожить і пишається український народ. Без його імені не можна уявити нашої літератури, культури, мистецтва, країни.

З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.

І не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові.

Саме такі думки приходять до слухачів і учасників шевченкового свята, що відбувся у коледжі. Студенти читали вірші Т.Шевченка, співали пісні на слова поета, знайомились з його образотворчим мистецтвом. Емоції переповнювали студентську молодь, бо Т.Г.Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях людей.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури