2018-03-21

О.В.Чернявська

День відкритих дверей

17 березня 2018 року в КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв» пройшов День відкритих дверей. Більше сотні відвідувачів з Олександрії, Світловодська, Знам`янки, Кропивницького, а також Олександрійського, Кіровоградського, Знам`янського, Світловодського, Бобринецького, Новомиргородського, Новоукраїнського районів завітали до коледжу цього дня.

Майбутні вступники мали можливість безпосередньо поспілкуватися з керівництвом закладу, викладачами та студентами, почути відповіді на питання, що їх хвилюють.

Змістовними й цікавими для гостей були екскурсії по коледжу, гарно оснащених аудиторіях, бібліотеці, гуртожитку.

Особливий інтерес у відвідувачів викликав майстер-клас від студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Родзинкою свята став концерт талановитих студентів та викладачів нашого закладу «Ми запалюємо зірки». Розпочав його директор коледжу І.М.Баранов. Він щиро привітав майбутніх абітурієнтів, побажав здійснення мрій, натхнення, успіхів, вірного життєвого вибору. А яскраві вокальні та хореографічні номери у виконанні студентів коледжу викликали цілий шквал емоцій та почуттів в переповненій залі.

Колектив закладу щиро сподівається, що зустрічі, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були цікавими, змістовними й корисними. А майбутні абітурієнти отримали багато вражень та позитивних емоцій, побачили реальне студентське життя, відчули атмосферу доброзичливості, толерантності нашого коледжу. Ми з радістю чекаємо на зустріч з ними уже в якості наших студентів!

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури