2018-04-25

БІБЛІОТЕКА, Л.В.Письменна

Чорнобиль з пам`яті не стерти

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам`ять, лиш пам`ять усе пам`ятає…

Олена Матушек

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. Це містечко знають сьогодні у цілому світі… І скільки б не минуло років, все одно це слово полум`янітиме чорним вогнищем скорботи.

Напередодні 32- річниці аварії на Чорнобильській АЕС бібліотека коледжу провела виховну годину «Чорнобиль з пам`яті не стерти». Мета уроку–пам`яті – згадати історію аварії на Чорнобильській АЕС; поглибити знання про неї; виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні. Присутні на заході студенти дізналися про історію будівництва Чорнобильської АЕС. Ведучі Вікторія Білик і Анна Мельничук, студентки ІІ бібліотечного курсу, розповіли про причини та наслідки катастрофи на даному об`єкті та важливість подвигу ліквідаторів цієї страшної аварії А переглянувши відеопрезентацію «На Чорнобиль журавлі летіли…», документальні кадри евакуації, глядачі немовби перенеслися на 32 роки потому. Зворушливо подіяла на студентів І курсу спеціальності ДПМ пісочна анімація» К.Симонової «Вічні сльози», яку вона присвятила Чорнобильській катастрофі.

Б`ють тривожним набатом дзвони Чорнобиля… Вони нагадують: Пам`ятайте!

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури