2018-05-11

В.В.Соловйова

Участь у Міжнародному конкурсі - чудова можливість заявити про себе

Цього року з 4 по 6 травня студентка нашого коледжу стала свідком надзвичайної події – Першого відкритого конкурсу диригентів, який проходив у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського. Випускники музичних училищ та спеціалізованих шкіл зі всієї країни змагалися за право носити звання Переможця конкурсу, що входить до складу 15 Міжнародного конкурсу музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї».

Випускниця спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Ніна Богачова (клас викладача Соловйової В.В., концертмейстер Нагорна Т.І.) у підготовці до конкурсу проявила неабиякий оптимізм, творчий настрій, зібраність та наполегливість. Це відмітив голова журі – заслужений діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедри хорового диригування Харківської консерваторії.

Під час цієї видатної події назва нашого коледжу гармонійно співіснувала з відомими в країні навчальними закладами Харкова, Дрогобича, Івано-Франківська, Сум, Вінниці, Умані, Хмельницького, Тернополя, Миколаєва, Житомира та інших.

Конкурс став чудовою можливістю для нашої вихованки заявити про себе та відкрити шлях до великого мистецтва.


Фото автора

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури