2018-05-15

К.Г.Люсточкіна

Пам`ятна зустріч

Напередодні Дня Великої Перемоги в Олександрійському коледжі культури і мистецтв відбулась зустріч з ветеранами. Організатори зустрічі - директор коледжу Іван Михайлович Баранов та викладач Любов Олексіївна Гаврухіна - зібрали в стінах Alma Mater людей, які багато років свого життя присвятили творчій праці в навчальному закладі, а тепер знаходяться на заслуженому відпочинку.

Гості свята із задоволенням відвідали літературно-музичну композицію, підготовлену студентами І курсу. Під час зустрічі ветерани коледжу згадали своїх колег, яких вже немає поряд. У теплій, невимушеній атмосфері за чашкою кави розповідали-згадували найяскравіші епізоди свого життя, звучали пісні та полум`яні вірші.

Гості свята, що знову разом поринули в молодість з найближчими друзями та однодумцями, висловили щирі слова вдячності організаторам традиційного, але такого потрібного заходу. Дякували за те, що коледж завжди був і нині залишається для них рідною домівкою, де завжди їх пам`ятають і чекають.

Від імені колег ветеранів праці
К.Г.Люсточкіна, Н.І.Гапоненко


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури