2018-05-17

О.В.Баннік

У режисерів знову прем`єра

15 травня в клубі коледжу пройшла вистава за п`єсою Асі Котляр «Альтернативне мислення, або просто – Дурдом» (практична робота з предмету «Основи акторської майстерності» студентів 3 режисерського курсу. Викладач О.В.Баннік).

Дія у виставі, жанр якої постановники визначили як «дивна драма», відбувається в стінах психіатричної лікарні, де волею долі знаходяться люди, яких туди привели або хвороба, або зрада близьких людей. Ми бачимо підступну та жадібну головну лікарку і чуйного молодого лікаря, бізнес-вумен, яку обманом позбувся невірний чоловік, і юну дівчину, яку батько примушує позбавитись небажаної дитини, колишню актрису і колишню вчительку, закохану пару хворих і удавану лікарку.

Вистава піднімає вічні питання добра та зла, щирості та зради, і хоча на багато з них прямих відповідей ми не отримуємо, проте вистава підводить до думки, що не завжди люди, яким ми довіряємо, є нашими друзями насправді, іноді на допомогу може прийти той, на кого ти зовсім не розраховував.

Кращі акторські роботи у виставі створили А.Радченко, О.Стьопіна, Т.Бовшик, Т.Копань, Д.Кирпита, Т.Посипай, І.Фарафонова, А.Попадюк, А.Давидова, О.Кравець, А.Кравченко, М.Оніщенко, А.Півняк.

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО «А.Котляр «Альтернативне мислення, або просто – Дурдом»

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури