2018-05-15

Б.Денисенко

Соціальна анімація – шлях до розвитку громад!

14 травня 2018 року в Олександрійській центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського за сприяння Олександрійського районного відділу освіти в Школі громадського аніматора відбулася підсумкова конференція «Молодь – рушійна сила змін». Заняття школи проходили протягом останніх 6 місяців у формі тренінгів. Учасниками тренінгів були ініціативні молоді лідери із Войнівки, Косівки та Приютівки віком від 14 до 35 років.

Метою занять було формування компетенцій громадського аніматора. Громадський аніматор - це людина, яка займається розробкою індивідуальних і колективних програм проведення заходів, що сприяють створенню необхідних умов для всебічного, гармонійного розвитку особистості шляхом організації дозвілля і рекреаційної діяльності. Під час навчання учасники освоїли дисципліни: «Основи комунікації», «Основи лобіювання», «Проектний менеджмент і нетворкінг».

На останньому занятті було підведено підсумки. За підсумками навчання кожному учаснику було видано сертифікат та пам`ятну футболку. Слухачем Школи був і автор статті Богдан Денисенко, студент ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа».

«На мою думку, нові знання спонукають до руху», - сказав Богдан, якому дуже сподобалось навчатися у Школі громадського аніматора. Від імені своїх товаришів по навчанню він висловив щирі слова вдячності дружньому, доброзичливому колективу організаторів за надану молоді можливість підвищити свої знання та вміння.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури