2018-05-23

О.А.Сухомлин

Аукціон методичних досягнень

«Хто стоїть на місці, той відстає…» А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися, досягнувши вершини. В цьому полягає основна місія сучасного викладача. Педагог повинен бути зразком у всьому - в спілкуванні, культурі, манері триматися. Він має бути впевненим у собі, своїх знаннях, авторитеті. І єдиний шлях до цього - постійне прагнення до саморозвитку і самовдосконалення.

Ідея провести аукціон методичних досягнень як підсумковий захід з пріоритетного напрямку роботи «Сучасна навчально-методична база спеціальностей – засіб активізації студентів та викладачів, підвищення ефективності навчання» виникла ще на початку навчального року. Багато часу викладачі присвятили засвоєнню нового та цікавого, шукали і знаходили, помилялись і виправлялись, але врешті-решт продемонстрували свої надбання.

Цього разу лотами аукціону були творчі доробки педагогів за навчальний рік. До уваги «покупців» були представлені сучасні навчально-методичні комплекси з дисципліни, авторські навчальні посібники, сайт викладача, ефективні засоби унаочнення та контролю. Із задоволенням слухали своїх колег, знайомились з «лотами», оцінювали, а потім і купували те, що здалось найцікавішим.

Згідно головного постулату ринкових відносин: «Кожна прогресивна робота має бути оплачена!» та за результатами «торгів» - кожен учасник методичного аукціону отримав чималу суму на розвиток матеріальної бази навчальних кабінетів, поповнення навчально-методичних комплексів дисциплін.

Науково і творчо, натхненно та емоційно, а головне - вмотивовано! Ось так пройшов у цьому навчальному році звітний методичний захід нашого коледжу.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури