2018-09-01

О.В.Чернявська

1 вересня – День знань

День знань - найяскравіше, найцікавіше і незабутнє свято, тому що це старт, радість зустрічі з друзями, символ добрих починань, сміливих експериментів, відкриттів і звершень. Це свято для всіх студентів, їх батьків та викладачів, свято початку нового навчального року.

У коледжі вже склалися традиції святкування Дня Знань. Привітання директора коледжу Івана Михайловича Баранова, нагородження кращих груп та найуспішніших студентів 2017-2018 н.р., невеличка концертна програма…

І, нарешті, традиційний «перший дзвінок», почесне право дати який надано відмінниці навчання Анастасії Радченко (ІУ реж.) та першокурснику Івану Чижу (І танц.) закликав студентів на перший урок «Україна починається з тебе».

Ми щиро віримо, що новий навчальний рік принесе всім нам впевненість у майбутньому, досягнення у навчанні та творчу самореалізацію. Тож бажаємо всім студентам здоров`я, наснаги, творчих злетів, здобуття високих результатів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!


Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури