2018-09-21

В.В.Соловйова

«College guest» - молодість, здоров`я, краса

Відовідно до плану заходів Міністерства освіти і науки України на 2018 рік та листа Комітету фізичного виховання та спорту МОН України щодо проведення Міжнародного дня студентського спорту,

Олександрійський коледж культури і мистецтв долучився до спортивного свята разом зі студентською молоддю. 19 вересня відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «College guest». Чотири команди юнаків та дівчат змагались між собою у спритності та силі. Стрибки в мішках, підняття гирі, віджимання від землі, перетягування канату та інші азартні конкурси об`єднали присутніх та змусили глядачів гаряче вболівати за своїх однокурсників.

Окрім студентів, в святі у якості членів журі брали участь і викладачі, що допомогло створенню сприятливого мікроклімату та взаєморозумінню між студентами та викладачами.

Найспритнішою та оригінальнішою виявилася збірна команда спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» - «Зайки». Другими до фінішу прийшли студенти спеціальності «Хореографія», команда «Опа-опа». Третє поважне місце посіли студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» - «Кульбабки». Заключною в переліку переможців стала команда спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» -«МСКД».

Солодкими призами були відзначені усі команди без виключення. Особливий приз отримав найкращий вболівальник свята - Попадюк Андрій (IV режисерський курс).

Це дуже особливий і важливий день для всього студентства, адже ми разом можемо показати, що Спорт- це круто, Спорт-це модно.


Фото автора

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури