2018-09-17

БІБЛІОТЕКА, Теличко Т.М.

Запрошуємо до скарбниці знань!

Вже стало традицією кожного року у вересні проводити місячник залучення до бібліотеки студентської молоді . «Місячник першокурсника» проводиться з метою адаптації першокурсників до студентського життя, до навчального процесу в коледжі.

Першими до бібліотеки коледжу завітали студенти спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Хореографія», «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Для наймолодших користувачів було проведено бібліотечно-бібліографічне заняття «Місце і роль бібліотеки у житті сучасного студента».

Завідувач бібліотекою Т.М. Теличко ознайомила першокурсників з правилами користування бібліотекою та її фондами, надала інформацію про існуючу в бібліотеці систему обслуговування та про бібліотечно-інформаційні послуги бібліотеки . Особливу зацікавленість студентів викликала організована в читальній залі тематична книжкова виставка «Тобі, першокурснику!». Всі присутні в цей день стали користувачами книгозбірні.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури