2018-10-08

Н.О.Яблонська

День працівників освіти у коледжі

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. В першу неділю жовтня Україна урочисто відзначає День працівників освіти, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в нашому закладі. Гарно прикрашений, зі щирими усмішками, привітними обличчями вихованців - так зустрічав коледж у цей день викладачів. Студенти за доброю традицією вітали своїх педагогів із їхнім професійним святом. Піднесений настрій не залишав стіни коледжу протягом усього дня.

В цей день викладачі отримали у подарунок не лише квіти, але й яскравий концерт, що відбувся відразу ж після закінчення занять.

На початку святкового дійства з вітальними словами до працівників коледжу звернувся директор Іван Баранов, подякував всім за працю, вірність обраній справі, побажав міцного здоров`я, довголіття, творчої наснаги, здійснення найзаповітніших мрій.

До цих слів приєдналась і голова профспілкового комітету коледжу Віта Кулик та вручила Почесні грамоти й Подяки всім керівникам структурних підрозділів.

Естафету святкових поздоровлень підхопили студенти, які вітали своїх викладачів піснями, віршами, запальними танцями та неперевершеною грою на музичних інструментах.

Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження та емоції в душі кожного глядача.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури