2018-10-15

БІБЛІОТЕКА, Л.В.Письменна

Вшанування свята Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України в бібліотеці коледжу

«Народжене не в степах, а в душах українських,

козацтво навіки залишиться невмирущим

проявом духу і гордості української нації»

Богдан Сушинський

День 14 жовтня поєднує в собі відразу три величні свята - День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам Другої світової та героям сьогодення – українським солдатам.

До цих свят бібліотека коледжу провела історико-краєзнавчий круїз «Щоб козацька слава повік не пропала». Присутні із задоволенням занурились в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Студенти перших курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» та «Народне пісенне мистецтво» поповнили свої знання про історію славного українського козацтва, Запорозької Січі, гетьманів, здійснивши мультимедійну історичну подорож «Козацтво – ментальність українського народу».

Наприкінці заходу присутнім запропонували відповісти на питання історико-патріотичної вікторини «Дух козацтва – український дух». Найкращим знавцем історії виявилась студентка І режисерського курсу Антоніна Отрощенко, яка продемонструвала відмінні знання, ерудицію та кмітливість.

Для всіх, хто захоплюється історією своєї держави, в читальній залі бібліотеки була організована виставка-екскурс «Козацьке літописання».

Сподіваємось, що присутні надовго запам`ятають це свято та стануть гідними продовжувачами козацьких традицій.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури