2018-10-31

БІБЛІОТЕКА, Т.М.Теличко, завбібліотекою

Бібліотека коледжу на допомогу фахівцям музичного та естетичного виховання

З 23 по 25 жовтня 2018 року на базі КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв» для викладачів вищих навчальних закладів культури і мистецтв та мистецьких шкіл області відбувся семінар-практикум на тему: «Сучасна культурно-мистецька освіта: виклики та перспективи».

Слухачі семінару мали можливість познайомитись із унікальним за змістом музичним фондом бібліотеки коледжу. Традиційно дієвим засобом впливу на формування читацької уваги залишається тематичний перегляд літератури. В читальній залі бібліотеки був організований перегляд нової навчально-методичної літератури на тему «Пазли успіху: сучасний інструментарій учителя».

Для викладачів сольного та хорового співу, музично-теоретичних дисциплін, викладачів по класу фортепіано, народних, духових інструментів, образотворчого та хореографічного мистецтва було облаштовано низку тематичних виставок.

Фахівці, які працюють у сфері музичного та естетичного виховання, активно використовували можливості ксерокопіювання нотних видань та переглянули мультимедійні продукти, створені працівниками бібліотеки коледжу: віртуальний інформ-дайджест «Музичний калейдоскоп», прес-кліпінг «На професійній орбіті» тощо.

Сподіваємось, переглянуті нові навчальні посібники, нотні та фахові періодичні видання будуть використані фахівцями у формуванні вокально-хорових навичок учнів, поповненні репертуару та у підготовці до вокально-хорових конкурсів і фестивалів.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури