2018-11-02

Н.В. Жеребило

Майстер-клас з вітражного розпису в Арт-майстерні для дітей та дорослих

1 листопада 2018 р. в Арт-майстерні для дітей та дорослих, що діє при центральній бібліотеці ім. О.Пушкіна, відбулося перше заняття з вітражного розпису «Іменна чашка». Серію мистецьких майстер-класів розпочала Анна Сидоренко, викладач спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» нашого коледжу.

Анна Володимирівна цікаво розповіла про історію вітража, поділилася з присутніми тонкощами та секретами вітражної техніки. А згодом кожен відчув себе справжнім майстром розпису, бо вже за якихось півгодини невиразна чашка у руках набула яскравого й привабливого вигляду, перетворившись у неповторний виріб.

Учасники майстер-класу лишились задоволеними своєю роботою і по закінченню щиро подякували викладачу за навчання, за можливість розкрити свої здібності й фантазію та допомогу у створенні власного витвору мистецтва, такого унікального подарунку хендмейд близькій людині чи самому собі.

Новини


Бібліотека училища вітає своїх читачів з Всеукраїнським днем бібліотек, бажає їм Віри, Надії, Любові і Мудрості та дарує цю хвилинку позитиву.Oголошення


Презентація навчального посібника «Початкова школа гри на тромбоні»


Copyright © 2009-2018 Олександрійське училище культури